мапа сайту написати нам Продукція Співпраця Галерея О нас Контакти
English Russian Ukrainian
Logo
Головна Продукція Співпраця Галерея Контакти О компании

Починаючи з 1994 року, на базі фірми "ImperialAvia", з 2001 "Sinuk" і з 2004 Авіакомпанії "Велес", проводились спільні розробки й наукові пошуки в області безпілотних літаючих апаратів (БПЛА). Для створення єдиного науково-технічного й конструкторського колективу, для подальшого вдосконалювання і створення нових моделей БПЛА, на базі перерахованих вище підприємств, була створена спеціалізована фірма "Юавіа", основними видами діяльності якої є: науково-технічні розробки, конструювання літаючих апаратів, супровід і підготовка кадрів. Колектив "Юавіа" складається з висококваліфікованих авіаційних інженерів, учених, техніків та інших фахівців різних профілів. Багато з яких брали участь у створенні всіх останніх літаків "Антонов", з них є багаторазові чемпіони світу по авіамоделізму i радіоелектронному спорту. Фірма "Юавіа" працює із провідними університетами України.

Велася розробка декількох типів БПЛА злітною вагою від 5-ти до 150 кг різного призначення.

Наприкінці 2002 року була  знайдена оптимальна  конфігурація зроблена перша серійна модель БПЛА , що в подальшому мав багато модифікацій: для повітряного спостереження, патрулювання автомагістралей, сухопутних і морських границь, сільськогосподарський варіант для розселення трихограми, швидкісна версія.  Апробація даної моделі проводилася на різних літних полігонах, при різних метеорологічних умовах. В 2002 році був створений і випробуваний сільськогосподарський варіант для розселення трихограми. Зарекомендувавши себе як надійна й витривала модель, було ухвалене рішення про застосування її на практичних операціях по розселенню трихограми у сільскому господарстві. В 2005 році було успішно оброблено трихограмою близько 40 000га сільськогосподарських угідь.

Останнім часом виконуються проекти по створенню модифікованих моделей серії "R". Крім БПЛА проводиться робота по створенню пілотованого літака з вертикальним зльотом у компонуванні 2, 5 і 8 пасажирських крісел. На сьогодні завершено етап конструювання та проводяться льотні випробовування масштабної копії для підтвердження концепції.

Створено БПЛА R-600. На цьому БПЛА може бути встановлена апаратура "АСПЕК", що дозволяє під час польоту вимірювати дуже низькі рівні радіації на ґрунті й становити карту радіоактивного забруднення місцевості. Комплекс дозволяє оперативно робити оцінку рівня забруднення місцевості після ядерного вибуху, знаходити крапкові джерела радіації й дати повну картину забруднення для підрозділів дезактивації. Можливий так само контроль суден або інших транспортних засобів, на предмет виявлення на борті радіоактивних складових і боротьба з ядерним тероризмом, зокрема виявлення й очищення місцевості у випадку застосування "брудної бомби". Зважаючи на те, що нафта або її продукти мають дуже низький рівень радіоактивності, за допомогою цього БПЛА можна шукати її родовища й навіть виявляти течі в нафтосховищах.

З 1992 по 1995 р. створений БПЛА серії R-400, це зменшена й оптимізована версія R-600. Здатна виконувати відеоспостереження в реальному часі й здійснювати аерофотозйомку. Проведено підготовку серійного виробництва цієї моделі.

Зараз ведеться виготовлення двох модифікацій літаючої мішені на базі БПЛА R-100. Максимальна швидкість до 400 км за годину. Мішені можуть злітати як з катапульти так і по літаковому. Посадка виробляється по літаковому, на посадковий трос або в аварійному режимі з парашутом.

Фірма "Юавіа" приймала участь в розробці експериментального екземпляра БПЛА – вертольота, вантажопідйомністю 5 кг і тривалістю польоту 2-4 години.

Були розроблені й виготовлені дистанційно керовані маніпулятори на гусеничному ходу. Вони були оснащені відеокамерами й застосовуються для розмінування.

Фірма "Юавиа" брала участь у виставках:

  • "LIMA 2001" (Малазія)
  • "LIMA 2003" (Малазія)
  • Виставка "Авіасвіт 2004", м. Київ, Україна
  • Міжнародна виставка "Агро2005"
  • "Україна зернова" в 2005р
  • Виставка "Авіасвіт 2006", м. Київ, Україна
  • Виставка "Авіасвіт 2008", м. Київ, Україна
Головна
Продукція
Співпраця
Галерея
Контакти
О нас
R-series